نیازمندی‌های پزشکی و آزمایشگاهی را در بستر امن جستجو کنید

فضاهای اینترنتی می‌توانند برای نشر آگهی و تبلیغات مختلف گزینه مناسبی باشند. اینترنت مطالب و آگهی‌های مورد نیاز شما را به خوبی تفکیک می‌کند و لیست جستجوی مطالب را به سرعت در اختیارتان قرار می‌دهد. به طور کلی بعضی از نیازمندی‌ها بسیار تخصصی هستند و در روزنامه‌ها یا سایت‌های عادی منتشر نمی‌شوند. نیازمندی‌های پزشکی و آزمایشگاهی از جمله آگهی‌های بسیار تخصصی و مهم هستند که برای گزینش، نیاز به ارسال رزومه، ارزیابی دقیق و تجربه کاری دارند.

معرفی خدمات و نیازمندی‌های پزشکی و آزمایشگاهی

سایت پاتو خدمات مختلفی در زمینه پزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و درمانی به کاربران و مخاطبان خود ارائه می‌کند. بنابراین افراد می‌توانند از خدمات و تخصص‌های پزشکی مختلف بهره‌مند شوند.

استخدام و کاریابی

 یکی از مهم‌ترین خدماتی که در شرکت پاتو عرضه می‌شود، درج آگهی استخدام و نیازمندی‌های پزشکی و آزمایشگاهی در زمینه تکنسین دارویی، پاراکلینیک‌ها و مراکز درمانی، مراکز دندانپزشکی، کلینیک‌ها، نسخه پیچ، مطب‌ها، پاتولوژی، داروخانه، سلولی مولکولی، ژنتیک، پاتوبیولوژی و … است. در این سایت امکان ثبت آگهی و تمدید آن برای کارفرمایان با هزینه بسیار اندک وجود دارد.

خدمات پزشکی

فرض کنید شما تصمیم به راه‌اندازی یک آزمایشگاه، مرکز سونوگرافی، دندانپزشکی و… گرفته‌اید. در چنین شرایطی تجهیزات مربوط به این مراکز از اهمیت بالایی برخوردار است و به مکان مناسبی برای تهیه و خرید آن‌ها نیاز دارید.

سایت پاتو آگهی مربوط به تجهیزات مختلف در زمینه دندانپزشکی، جراحی، علوم آزمایشگاهی، سونوگرافی و … را منتشر می‌کند. بنابراین با مراجعه به این سایت می‌توانید از تجهیزات مختلف پزشکی، پرستاری، آزمایشگاهی و … با قیمت مناسب بهره‌مند شوید.

یکی از نکات مهم در خرید تجهیزات پزشکی این است که شما از مکانی مناسب و مطمئن خرید انجام دهید.  در این صورت تمام مراحل معامله با امنیت کامل و رضایت دو طرف انجام می‌شود. همچنین ارزیابی درستی درباره تجهیزات انجام می‌گیرد. در مواقعی نیز افراد به اجاره چنین تجهیزاتی احتیاج دارند. به همین علت سایت پاتو امکان خرید و فروش و اجاره تجهیزات مختلف پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، تصویربرداری و … را فراهم می‌کند.

آگهی خدمات در محل

 پزشکان علاوه بر اینکه در مطب، بیمارستان، درمانگاه، آزمایشگاه و… مشغول به کار هستند، به عنوان پزشک منزل نیز خدمات ارائه می‌دهند، البته این موضوع مختص به پزشکان نیست. گاهی بهیاران، پرستاران و… نیز خدمات خود را به شکل سیار ارائه می‌دهند. این خدمات برای بیمارانی که مشکل حرکتی دارند یا امکان حمل آن‌ها تا بیمارستان نیست، اهمیت زیادی دارد. خدمات در محل از دیگر نیازمندی‌های پزشکی آزمایشگاهی است که در سایت پاتو وان منتشر می‌شود. در نتیجه افرادی که تمایل به خدمات در محل دارند می‌توانند برای انتشار آگهی از سایت پاتو بهره‌مند شوند.

خرید جزوه و کتاب‌های تخصصی علوم پایه

دانشجویان رشته‌های پرستاری، دامپزشکی، روانشناسی، آزمایشگاهی، پزشکی، زیست شناسی و… نیاز به خرید کتاب و جزوات آموزشی دارند. سایت پاتو موقعیت مناسبی برای دانشجویان فراهم کرده که بتوانند جزوات و کتاب‌های درسی مورد نیاز خود را به شکل مناسب و با قیمت بهینه خریداری نمایند. در واقع یکی از امکانات فوق‌العاده سایت پاتو این است که خریداران و فروشندگان به راحتی یکدیگر را پیدا می‌کنند و می‌توانند در فضای امن و بدون هیچگونه نگرانی معامله نمایند.

آگهی تبلیغاتی گسترده و تخصصی

فرض کنید شما یک پزشک، پرستار، شرکت واردکننده و صادرکننده تجهیزات پزشکی، موسس آزمایشگاه، داروساز حرفه‌ای و … تازه‌کار هستید. در چنین شرایطی مسئله تبلیغات در مورد معرفی تخصص و فعالیت شما اهمیت زیادی دارد. در همین راستا پاتو وان امکان تبلیغات گسترده را برای سایر پزشکان، شرکت‌ها، متخصصان و … فراهم می‌کند. این تبلیغ با قیمت مناسب و در بازه زمانی تاثیرگذار انجام می‌شود.

بازاریابی دیجیتال در حوزه‌های مختلف

بازاریابی دیجیتال از خدمات مهم سایت پاتو است. این بازاریابی در زمینه طراحی وب سایت کلینیک، طراحی وب سایت آزمایشگاه، تولید محتوا پزشکان، طراحی لوگوی کلینیک، برندینگ شخصی پزشکان، بازاریابی سلامت، طراحی لوگوی آزمایشگاه، بازاریابی دیجیتال آزمایشگاه، تبلیغات آزمایشگاه، بازاریابی دیجیتال درمانگاه، ادمین پیج پزشکان، طراحی وب سایت پزشکان، ویدیو تبلیغات پزشکان و … انجام می‌شود. در این بازاریابی ما به شما کمک می‌کنیم که بتوانید مشتریان بالقوه خود را به شکل بالفعل درآورید. همچنین معرفی بسیار مناسبی از تخصص و مهارت شما به مخاطبان و مشتریان ارائه می‌کنیم.

معرفی کسب‌وکار در فضای اینترنت

امروزه بسیاری از پزشکان تمایل دارند در حوزه فضای مجازی به خوبی معرفی شوند. طراحی یک سایت مناسب و حرفه‌ای با تولید محتوای ناب و ارزشمند می‌تواند یک مرکز درمانی، آزمایشگاه یا یک پزشک را به خوبی معرفی کند. خوشبختانه تمام موارد لازم برای رونق گرفتن کسب‌وکار شما در فضای اینترنت توسط گروه حرفه‌ای پاتو با کمترین قیمت انجام می‌شود. ضمن اینکه این گروه می‌تواند یک سایت تخصصی پزشکی را با رعایت تمام موارد استاندارد راه‌اندازی نماید. قطعاً طراحی یک سایت پزشکی با مجله اینترنتی عمومی تفاوت بسیار دارد.

بهینه سازی سایت پزشکان

 مسئله سئو نیز از جمله مواردی است که برای رتبه‌بندی سایت باید مورد توجه قرار بگیرد. بخشی از سئو مربوط به طراحی سایت و بخش دیگر مربوط به تولید محتواست. در مجموعه پاتو هر دو بخش مهم برای بهینه‌سازی سایت به شکل اصولی و استاندارد انجام می‌شود. همچنین اگر پزشکان برای تبلیغات خود به تیزر یا موشن گرافی، پیج اینستاگرام و… نیاز داشته باشند، ما چنین خدماتی را به آن‌ها عرضه می‌کنیم.

ادمین پیج

برای اینکه کسب و کار شما در فضای مجازی و اینستاگرام به‌درستی مدیریت شود، باید از ادمین باتجربه و حرفه‌ای کمک بگیرید. ادمین با تجربه و حرفه‌ای خدمات خود را به شکل روتین به شما ارائه می‌کند و از ترفندهای مختلفی برای مدیریت پیج کمک می‌گیرد. تمام این موارد برای داشتن یک پیج حرفه‌ای و موفق مورد توجه است. 

امکانات سایت پاتو وان

سایت پاتو علاوه بر اینکه در زمینه خدمات مربوط به نیازمندی‌های پزشکی و آزمایشگاهی فعالیت دارد، امکانات و مزایای بسیاری نیز برای مخاطبان خود در نظر می‌گیرد.

نشر رایگان آگهی

شرکت پاتو آگهی‌ها و نیازمندی‌های پزشکی و آزمایشگاهی را به شکل کاملاً رایگان منتشر می‌کند. کارجویان می‌توانند از امکانات رایگان این مجموعه برای درج آگهی بهره‌مند شوند. در واقع کارجویان با تنظیم و تکمیل رزومه می‌توانند آن را در یک سایت تخصصی منتشر کرده و شانس بیشتری برای پیدا کردن کار داشته باشند. چنین رزومه‌هایی می‌تواند یک معرف بسیار خوب و مناسب در زمینه تخصص و مهارت شما باشد. کارفرمایان هم می‌توانند آگهی استخدامی خود را با پرداخت هزینه بسیار کمی به شکل یک ساله منتشر کنند. 

تنوع تخصص و آگهی

سایت پاتو تنوع موضوعی قابل توجهی دارد. در این سایت، مجموعه‌ای از نیازمندی‌های پزشکی و آزمایشگاهی با تنوع تخصص و مهارت عرضه می‌گردد. این دسته‌بندی متفاوت، امکان تامین کار مورد نیاز شما را فراهم می‌کند، گستردگی مطالب و موضوعات در سایت پاتو به شما کمک می‌کند نیازمندی‌های پزشکی و آزمایشگاهی مورد نیاز خود را نیز منتشر کنید.

نشر آگهی به شکل ویژه

شما می‌توانید آگهی مورد نیاز خود را به شکل متفاوتی در سایت پاتو ویژه کنید. ویژه کردن یعنی اینکه آگهی با سئو بالاتری منتشر می‌شود. در نتیجه این آگهی  در رتبه بندی سایت‌های گوگل قرار می‌گیرد. به عنوان مثال کارجویانی که از ویژه کردن آگهی برای پیدا کردن کار استفاده می‌کنند، می‌توانند شانس بیشتری برای پیدا کردن کار دلخواه داشته باشند. در این حالت تاثیر آگهی ۱۰ برابر آگهی‌های معمولی خواهد بود.

فروش سریع محصولات

افرادی که برای فروش بیشتر یا سریع‌تر محصولات از امکانات سایت پاتو بهره‌مند می‌شوند، می‌توانند وضعیت آگهی را به شکل مناسبی ارتقا دهند. این موضوع کمک می‌کند تا شما در مدت کوتاهی از نشر آگهی نتیجه بگیرید.

قابلیت جستجو آگهی در چند شهر

 برای جستجوی کالا  یا تجهیزات مورد نظر خود در سایت پاتو می‌توانید به شکل همزمان در چند شهر جستجو کنید. همین مسئله سود بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی سایت پاتو در هفت روز هفته به شکل ۲۴ ساعته مشغول فعالیت است. بنابراین در صورت وجود هرگونه ابهام و سوالی می‌توانید از خدمات پشتیبانی کمک بگیرید. همچنین سیستم پشتیبانی اختصاصی نیز برای این مرکز پیش‌بینی شده است که در صورت نیاز می‌توانید از خدمات این سیستم پشتیبانی نیز بهره‌مند شوید.

کاربری آسان و راحت سایت

 سایت پاتو کاربری آسان و ساده‌ای دارد. این کاربری به گونه‌ای است که افراد با دانش عمومی نیز می‌توانند از امکانات آن بهره‌مند شوند.

درج آگهی با لوکیشن

 کلیه نیازمندی‌های پزشکی و آزمایشگاهی در سایت پاتو با ارائه لوکیشن انجام می‌شود. در نتیجه فرد می‌تواند از مسیریابی مربوط به آگهی بهره‌مند شود.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است